Dodano dnia: 18.06.2020 o godz: 15:02 | Numer ID: 13340
Link nie działa/spam ?

Centrum Dietetyki i Aktywności

Niezdrowy styl życia czy złe nawyki żywieniowe mogą po pewnym czasie być przyczyną wielu problemów zdrowotnych. W takim wypadku należy w pierwszej kolejności pomyśleć o zmianie - zarówno sposobu odżywiania jak i funkcjonowania. Dobrym pomysłem jest konsultacja u dietetyka, który posiada wiedzę w zakresie racjonalnego żywienia. Może również pomóc w opracowaniu programu treningowego - jego celem będzie zwiększenie aktywności fizycznej danej osoby. Dietetyk Piotr Lewandowski z Centrum Dietetyki i Aktywności właśnie stara się w swojej praktyce łączyć indywidualnie opracowaną dietę z przyjemnymi ćwiczeniami sportowymi. Takie podejście umożliwia osiągnięcie najlepszych rezultatów w walce z otyłością czy nadwagą.

Na stronie Centrum Dietetyki i Aktywności znajduje się oferta (konsultacje, warsztaty, aplikacja na urządzenia mobilne itp. ) usług dietetyka Piotra Lewandowskiego a także zestaw przykładowych programów dietetycznych. To szczegółowe rozpiski na cały dzień posiłków dla kobiet, mężczyzn chcących zredukować masę ciała ale nie tylko. Są również przykłady diet dla osób, które są wegetarianami, chorują na nadciśnienie, niedoczynność tarczycy i inne. Przydatne mogą się także okazać najczęściej zadawane pytania przed pierwszą wizytą. Przychodnie w których przyjmuje dietetyk zlokalizowane są w Szczecinie i Stargardzie. Jednak nie trzeba mieszkać w pobliżu by skorzystać z oferty Piotra Lewandowskiego. Dzięki usłudze "wirtualnego dietetyka" istnieje możliwość odbycia konsultacji za pośrednictwem internetu. To bardzo wygodna opcja dla tych, którzy nie mogą z różnych względów przybyć do stacjonarnego gabinetu. Zarówno wizytę w gabinetach jak i konsultację on-line można w łatwy sposób umówić korzystając z systemu do rejestracji wizyt obecnego na stronie Centrum Dietetyki i Aktywności.

Szczegóły strony https://centrumdietetyki.com:

Komentarze do strony: https://centrumdietetyki.com

Dodaj swój komentarz

Token:

Najnowsze wiadomości::::

Podlinkuj stronę https://centrumdietetyki.com

Centrum Dietetyki i Aktywności
Centrum Dietetyki i Aktywności
Centrum Dietetyki i Aktywności
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

uroda (72), nieruchomości (55), zakłady bukmacherskie (178), /pożyczki (49), warszawa (99), MEBLE (77), kosmetyki (67), sklep (52), blog (81), strony internetowe (64), Legalni Bukmacherzy (84), blog online (54), Kraków (63), finanse (53), adwokat (60), kredyty (53), turystyka (49), katalog stron (52), Poznań (56), zakłady sportowe (66), zakłady na sport (63), strony www (50), poradnik bukmacherski (64), noclegi (80), bukmacher (128), poradniki bukmacherskie (56), Blog bukmacherski (85), pozycjonowanie (105), transport (59), zdrowie (111), wrocław (56), praca (54), reklama (68), dieta (50), zakłady online (69), odchudzanie (50), porady (56), portal (65), szkolenia (53), wroclaw (55)