Dodano dnia: 14.08.2015 o godz: 13:06 | Numer ID: 5878
Link nie działa/spam ?

Wypożyczalnia samochodów FleetPoland

Wypożyczalnia FleetPoland oferuje krótkoterminowy wynajem samochodów - już od jednego dnia, wynajem średnioterminowy, oraz wynajem długoterminowy - nawet do 24 miesięcy. Wynajem długoterminowy to konkurencyjna oferta do zakupu czy leasingu samochodów.
Kupić czy wynająć? To pytanie pojawia się gdy potrzebujesz samochodu i nie ma wolnego. Firma ma określoną liczbę samochodów, ale czasem okazuję się, że zbyt mało. Nie ma potrzeby kupować niepotrzebnie samochodu który będzie wykorzystywany okazjonalnie, lub potrzebny jest tylko przez określony czas, wtedy najlepiej wynająć samochód. Skorzystaj z usług wypożyczalni samochodów FleetPoland
FleetPoland to wortal agregujący dane z różnych wypożyczalni samochodów. Oferta wortalu bazuje na samochodach na wynajem z odpowiednio dobranych firm rent a car, których zasięg działalności oraz jakość floty i obsługi spełnia założone wymagania jakościowe. W ofercie tylko sprawdzone samochody gwarantujące bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Szeroka gama modeli różnych klas, obsługa w kilkudziesięciu lokalizacjach w Polsce w tym w największych jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań sprawi że w propozycjach FleetPoland na pewno znajdziesz odpowiedni samochód.
Rezerwację załatwisz on-line, formalności są ograniczone do minimum. Sprawdź co możesz zyskać wypożyczając samochód, zamiast obciążać budżet jego zakupem. Przy wynajmie nie interesują Cię ubezpieczenia, przeglądy, awarie. Nie musisz mieć pracownika/pracowników do zajmowania się flotą. Ty jeździsz samochodem, pozostałe sprawy to nie Twój problem.
FleetPoland zaprasza do współpracy firmy, które dysponują wolnymi samochodami i chcą odciążyć budżet przeznaczony na flotę. Dzieląc się samochodami z innymi można zarabiać. Zapraszamy również do współpracy wypożyczalnie samochodów pragnących zwiększyć liczbę klientów. Przystąpienie do systemu FleetPoland gwarantuje, że Twoja oferta będzie znacznie bardziej widoczna.

Szczegóły strony fleetpoland.pl:

Komentarze do strony: fleetpoland.pl

Dodaj swój komentarz

Najnowsze wiadomości::::

Podlinkuj stronę fleetpoland.pl

Wypożyczalnia samochodów FleetPoland
Wypożyczalnia samochodów FleetPoland
Wypożyczalnia samochodów FleetPoland
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: