Dodano dnia: 15.10.2018 o godz: 11:56 | Numer ID: 10835
Link nie działa/spam ?

Wynajem markowych samochodów

Profesjonalna sieciowa wypożyczalnia samochodów Interfleet, to gwarancja najwyższej jakości usług, jasnej umowy i atrakcyjnych warunków współpracy. Interfleet posiada wiele oddziałów w całej Polsce, dzięki czemu klienci z Warszawy, Łodzi, czy nawet Lublina mogą wynająć auto i podróżować w komfortowych warunkach.

Wyłącznie renomowane marki samochodów, które oferowane są w ofercie wypożyczalni Interfleet, dostępne są dla klientów natychmiastowo, z możliwością wcześniejszego zarezerwowania na stronie.
Sieciowa wypożyczalnia posiada niezwykle istotną zaletę. Podpisując umowę i podejmując współpracę z Interfleet, klient nie musi obawiać się o ukryte koszta i warunki, które są pisane drobnym drukiem. Program wynajmu obejmuje okres krótkoterminowy i średnioterminowy. Krótkoterminowy wynajem auta oznacza wypożyczenie go na dzień do miesiąca, w zależności od potrzeb. Średnioterminowy czas wynajmu umożliwia korzystanie z auta od miesiąca do roku.

Sieciowa wypożyczalnia Interfleet zapewnia ubezpieczenie OC i AC, zastępczy samochód w razie awarii, bezpłatne przeglądy na terenie całego kraju i wiele więcej udogodnień.

Aby dowiedzieć się więcej o wypożyczeniu samochodu lub o możliwości zarządzania flota pojazdów, wystarczy skontaktować się z firmą lub zajrzeć na stronę internetową.

Szczegóły strony https://interfleet.pl:

Komentarze do strony: https://interfleet.pl

Dodaj swój komentarz

Najnowsze wiadomości::::

Podlinkuj stronę https://interfleet.pl

Wynajem markowych samochodów
Wynajem markowych samochodów
Wynajem markowych samochodów
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: