Dodano dnia: 09.11.2015 o godz: 13:23 | Numer ID: 6151
Link nie działa/spam ?

UŚnieżków - Hotel, Wesela, Catering, Bankiety - Szczecin Kołbaskowo

Obiekt uŚnieżków mieści się w niewielkiej miejscowości Smolęcin, gmina Kołbaskowo, parę kilometrów od miasta Szczecin. uŚnieżków to komfortowy hotel z 24 pokojami noclegowymi, restauracja - ze wspaniałymi kucharzami i menu, które zasmakuje każdemu oraz sale (Sala Kryształowa i Sala Słodkie Gruszki) - gotowe do przyjęcia gości i zorganizowania wspaniałej zabawy. Zabawy uŚnieżków mogą być różne, m. in. wesela i przyjęcia, imprezy pracownicze, bankiety, konferencje. Mogą być też komunie i chrzciny. Obiekt uŚnieżków podejmie się organizacji styp. Pracownicy obiektu są życzliwi i czekają na przyjęcie gości.
Restauracja serwuje dania staropolskie, zawsze pyszne. uŚnieżków pracują najlepsi i najbardziej doświadczeni kucharze ze Szczecina i okolic.
Wesela zorganizowane w Smolęcinie należą do najlepszych, najsmaczniejszych. Wesela u Śnieżków trwają zawsze do białego rana. Goście są zawsze zadowoleni i szczęśliwi.
Jednak mimo wszystko obiekt uŚnieżków jest najbardziej dumny ze swojej bazy noclegowej. Hotel na terenie obiektu to komfortowe warunki i przystępne ceny, jak na lokalizację tak blisko Szczecina i granicy z Niemcami. W każdym pokoju hotelowym jest oczywiście klimatyzacja, wifi, łazienka. Hotel to pokoje dla jednej, dwóch i więcej osób. Zarówno goście z Niemiec, jak i całej Polski są zawsze bardzo zadowoleni z pobytu i warunków panujących na miejscu.
Kucharze obiektu uŚnieżków są zawsze otwarci i chętni do zapewnienia klientom cateringu na dowóz. Dania będące składnikami cateringu są świeże, pyszne i na pewno wyśmienicie wpasują się w każdą okazję, czy to będą częścią bankietu, szkolenia firmowego, konferencji i zebrania.
Reasumując obiekt wypoczynkowo-gastronomiczne to przepiękny obiekt, położony w sąsiedztwie Szczecina i Kołbaskowa, z doskonałą bazą gastronomiczną (restauracja, catering) oraz bazą noclegową (wspaniały i doskonale wyposażony hotel), gotowy do podjęcia organizacji wszelkich imprez, takich jak wesela, chrzciny, bankiety i in. przyjęcia.

Szczegóły strony usniezkow.pl:

Komentarze do strony: usniezkow.pl

Dodaj swój komentarz

Najnowsze wiadomości::::

Podlinkuj stronę usniezkow.pl

UŚnieżków - Hotel, Wesela, Catering, Bankiety - Szczecin Kołbaskowo
UŚnieżków - Hotel, Wesela, Catering, Bankiety - Szczecin Kołbaskowo
UŚnieżków - Hotel, Wesela, Catering, Bankiety - Szczecin Kołbaskowo
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: