Dodano dnia: 24.03.2013 o godz: 17:06 | Numer ID: 3047
Link nie działa/spam ?

Pomoc potrzebującym

Korzystając z okazji, chcielibyśmy przedstawić Tobie jedną ciekawą i niepospolitą operację społeczną, zatytułowaną w$p1erajmy hosp1cja, która jak zapewne można się domyślić ma przynieść ulgę fundacjom opiekującym się krajowymi hospicjami.
Operacja ta, zaaranżowana pozostała przez wspólnotę osób zajmujących się promocją w wyszukiwarkach stron www oraz z tego powodu może ona trafić do jak największej liczby ludzi dobrej woli, którzy nie mając pojęcia na co mogą przekazać własny jeden procent podatku, mogą zupełnym przypadkiem nadziać się na naszą operację.
Jeśli macie ochotę dołączyć się a także wspomóc polskie hospicja, wówczas niesłychanie miło zagrzewamy do sięgnięcia z okazji, aby wspomóc akcję społeczną w$p1erajmy hosp1cja, ponieważ im więcej postaci się o niej dowie, tym większy będzie jej rozgłos.
Toteż, wiadomości te będą mogły dobrnąć do jak najszerszego gremia adresatów, którzy zdołają pomóc pieniężnie krajowym hospicjom, jak również w przypadku braku tych środków, mogą oni skorzystać z innych form pomocy, czy to reklamując tą akcję społeczną, lub też poprzez pracę organiczną.
W związku z tym stymulujemy was tkliwie do wzięcia udziału w tym historycznym przedsięwzięciu, które przynosi ze sobą obszerne zalety komunalne oraz jest w stanie poczynić pewnego rodzaju przełom w odbieraniu obywatelskiego obowiązku pomocy innym.

Szczegóły strony pomagamy-wszyscy.pl:

Słowa kluczowe

Komentarze do strony: pomagamy-wszyscy.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Najnowsze wiadomości::::

Podlinkuj stronę pomagamy-wszyscy.pl

Pomoc potrzebującym
Pomoc potrzebującym
Pomoc potrzebującym
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: