Dodano dnia: 25.02.2016 o godz: 22:59 | Numer ID: 6453
Link nie działa/spam ?

Jazda defensywna kursy

Sztuka kierowania samochodem nie polega wyłącznie na opanowaniu podstawowych zasad ruchu drogowego i obsługi pojazdu. Znajomość technik defensywnej i oszczędnej jazdy, wpływa nie tylko na zwiększenie oszczędności związanych z eksploatacją pojazdu mechanicznego, ale również na redukcję ryzyka kolizji w ruchu drogowym. Już teraz każdy z nas może zatroszczyć się o bezpieczeństwo w ruchu ulicznym, biorąć udział w oferowanych przez naszą szkołe jazdy kursach jazdy bezpiecznej.
Szkolenie jazdy defensywnej poprawia technikę prowadzenia pojazdu i uczy ekonomii jazdy. Rezultatem przejścia wszystkich etapów kursu jest minimalizacja eksploatacji samochodu i zwiększenie bezpieczeństwa uczestników ruchu ulicznego, jak i przewożonych ładunków. Szkolenia prowadzone są przez specjalistów w dziedzinie technik prowadzenia pojazdów mechanicznych, którzy przekazują swoją wiedzę w sposób kompetentny i przyjemny. Nasi kursanci otrzymają od nas pomocne materiały szkoleniowe i kwalifikacje, mają wpływ na udoskonalenie techniki jazdy pojazdem mechanicznym.
Kurs jazdy bezpiecznej ma na celu nauczenie kierowców bezpiecznego stylu jazdy i unikania niebezpiecznych sytuacji i kolizji w ruchu drogowym. Każde szkolenie składa się z teorii i praktyki. Podczas wykładów nasi specjaliści przedstawiają podstawowe kwestie związane z bezpieczeństwem: eksploatacja samochodu, nowoczesne techniki hamowania, złożona analiza kolizji drogowych, psychologia dla kierowców, pierwsza pomoc, a także analiza ryzyka podczas jazdy samochodem.
W trakcie zajęć praktycznych kursanci będą mogli nauczyć się poprawnego wychodzenia z poślizgów i reakcji na nagłą przeszkodę. Zostaną poinformowani o ergonomicznej i poprawnej pozycji za kierownicą, która wpływa na powiększone pole widzenia w czasie jazdy. Uczestnicy kursu będą mogli w praktyce poznać zasadę minimalnego zaufania do innych uczestników ruchu drogowego, a także możliwośc przećwiczenia bezpiecznego hamowania w różnych warunkach drogowych i pogodowych. Ich technika jazdy zostanie zaanalizowana przez doświadczonego instruktora, który pomoże skorygować błędy i da wskazówki jak skuteczniej wdrożyć zdobyte na szkoleniu kwalifikacje.
Nasza szkoła jazdy to miejsce, w którym każdy kierowca poczuje się lepiej. Troszczymy się o rozwój praktycznych umiejętności naszych kursantów, oferując nowoczesne i specjalistyczne kursy w dziedzinie bezpiecznej i ekonomicznej jazdy. Stawiamy na przyjazną i profesjonalną obsługę, a także bezstresową atmosferę podczas szkoleń. Zapraszamy Serdecznie!

Szczegóły strony www.safe-driving.pl:

Komentarze do strony: www.safe-driving.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Najnowsze wiadomości::::

Podlinkuj stronę www.safe-driving.pl

Jazda defensywna kursy
Jazda defensywna kursy
Jazda defensywna kursy
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

stomatolog (28), wesele (32), mieszkania (34), medycyna (27), moda (29), dieta (38), zabawki dla dzieci (35), blog (54), transport (47), prawnik (28), nieruchomości (41), Kraków (47), wakacje (31), katalog stron (45), dentysta (30), sklep (39), zdrowie (80), motoryzacja (36), porady (46), pozycjonowanie (87), apartamenty (26), ogłoszenia (27), turystyka (35), odchudzanie (41), podróże (27), strony www (36), /pożyczki (35), sklep internetowy (36), wroclaw (37), marketing (34), portal (54), ślub (33), aranżacja wnętrz (27), samochody (34), księgowość (27), finanse (38), uroda (54), adwokat (40), kosmetyki (41), zabawki (44)