Dodano dnia: 07.04.2013 o godz: 12:52 | Numer ID: 3120
Link nie działa/spam ?

INS-EL Artykuły elektryczne

Wszystkich poszukujących produktów z kategorii elektrotechnika, zapraszamy od odwiedzenia naszej strony internetowej. Jesteśmy firmą z 17 letnim doświadczeniem. Od początku działamy wyłącznie w tej branży. Lata działania pozwoliły nam nabyć doświadczenie, które pozwala między innymi zaoferować towar tylko najlepszej jakości. Renomowany producent, dobry produkt – to u nas jest dostępne. Największa nasza oferta to kable. Posiadamy w ofercie kable każdego rodzaju – również takie, które doprowadzają energię elektryczną do stadionów, szpitali i innych miejsc.

Zapraszamy do współpracy wszystkie koncerny i duże firmy działające w branży elektroinstalacyjnej. Chętnie podejmiemy również współpracę ze średnimi i bardzo niewielkimi inwestorami realizującymi nawet drobne projekty. Dla każdego możemy zaoferować konkurencyjne ceny naszych produktów, oraz profesjonalne doradztwo.

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy i do współpracy. Naszą ofertę kierujemy zarówno do wielkich koncernów i dużych firm, działających w branży elektrotechnicznej, jak i do niewielkich inwestorów, realizujących małe projekty.

Więcej informacji o nas można znaleźć przede wszystkim na naszej stronie internetowej. Rozbudowana sieć sprzedaży sprawia, że łatwo do nas dotrzeć. Skontaktuj się z nami i sprawdź ! Jesteśmy pewni, że współpraca z naszą firmą będzie dla państwa bardzo owocna.

Szczegóły strony www.ins-el.com.pl:

Komentarze do strony: www.ins-el.com.pl

Dodaj swój komentarz

Najnowsze wiadomości::::

Podlinkuj stronę www.ins-el.com.pl

INS-EL Artykuły elektryczne
INS-EL Artykuły elektryczne
INS-EL Artykuły elektryczne
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: