Dodano dnia: 23.09.2010 o godz: 9:55 | Numer ID: 547
Link nie działa/spam ?

Hotfix - Aktualności i porady komputerowe

Hotfix.pl to portal komputerowy tworzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów i laików, gdzie znajdziesz najnowsze nowinki ze świata komputerów, Internetu czy różnego rodzaju technologii, niekoniecznie związanych z informatyką. Codziennie nowe wiadomości pisane luźnym językiem, ale w sposób rzetelny i fachowy.

Na stronie znajdziesz także wiele profesjonalnych, a zarazem unikalnych poradników rozwiązujących przeróżne problemy, od walki z wirusami, przez obsługę programów do przywracania uszkodzonych systemów (walka z bluescreenami, wadliwymi sterownikami itp).

HotFix to także bogaty download (pobieralnia), gdzie można znaleźć szeroką gamę programów, w większości freeware, w tym sterowniki, programy biurowe, graficzne i multimedialne czy narzędzia systemowe.

Dla spragnionych informacji ze świata komputerów mamy także dział recenzji, gdzie użytkownicy zamieszczają swoje opinie i uwagi na temat nowinek komputerowych, tj programów, sprzętu czy gier.

Dla lubiących rozrywkę przygotowaliśmy dział gier, gdzie każdy może spędzić miło wolny czas grając w gry Flash, a wynikami dzieląc się z innymi użytkownikami serwisu.

Portal ten oferuje także swoim użytkownikom profesjonalną pomoc na Forum komputerowym, gdzie można nie tylko porozmawiać z innymi ale i uzyskać pomocną dłoń.

Zapraszamy, na prawdę warto!

Szczegóły strony www.hotfix.pl:

Komentarze do strony: www.hotfix.pl

Dodaj swój komentarz

Najnowsze wiadomości::::

Podlinkuj stronę www.hotfix.pl

Hotfix - Aktualności i porady komputerowe
Hotfix - Aktualności i porady komputerowe
Hotfix - Aktualności i porady komputerowe
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: