Dodano dnia: 14.03.2016 o godz: 12:11 | Numer ID: 6491
Link nie działa/spam ?

Gdzie kupić odżywki i suplementy w Gliwicach?

Na Śląsku znajduje się kilkadziesiąt sklepów z odżywkami i suplementami diety dla kulturystów, akcesoriami do treningu na siłowni oraz środkami spożywczymi specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz medycznego. Najlepszy i największy z nich mieści się w Gliwicach-Kleszczowie przy ul. Gliwickiej 14. Jest to zarówno sklep stacjonarny jak i internetowy. Na miejscu czekają na Ciebie, a w zasadzie na Twoje pytania specjaliści i eksperci sportowi: trenerzy personalni kulturystyki i fitness, dietetycy specjalizujący się w odżywianiu w sportach siłowych i sylwetkowych oraz doradcy d/s suplementacji. Jeżeli opowiesz im o swoim treningu oraz diecie - dobiorą dla Ciebie najbardziej efektywną suplementację i rozpiszą dokładne dawkowanie każdego z preparatów do budowy masy, siły lub rzeźby mięśni.

Internetowy sklep z odżywkami i suplami w Gliwicach to również organizator spotkań z czołowymi polskimi kulturystami, szkoleń z zakresu żywienia i pozowania oraz koordynator ogólnopolskiej akcji, w których znani trenerzy personalni prowadzą za darmo grupy treningowe!

Sklep dla kulturystów z Gliwic słynie również z błyskawicznej realizacji zamówień. 99% naszych paczek dostarczanych jest w czasie krótszym niż 24h w dni robocze! Do każdej przesyłki wkładamy ekstra upominki, aby nasi klienci czuli zadowolenie z przeprowadzonej transakcji: próbki odżywek, upominki motywacyjne oraz kod rabatowy na kolejne zakupy suplementów online.

Szczegóły strony www.kulturystyka.sklep.pl:

Komentarze do strony: www.kulturystyka.sklep.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Najnowsze wiadomości::::

Podlinkuj stronę www.kulturystyka.sklep.pl

Gdzie kupić odżywki i suplementy w Gliwicach?
Gdzie kupić odżywki i suplementy w Gliwicach?
Gdzie kupić odżywki i suplementy w Gliwicach?
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: