Dodano dnia: 08.03.2016 o godz: 11:23 | Numer ID: 6474
Link nie działa/spam ?

Ekrany LED

Ekrany diodowe to niezwykle uniwersalne nośniki reklamy, które transmitują wysokiej jakości obraz w różnorodnej formie. Są one doskonałym transmiterem obrazu podczas masowych wydarzeń, a także spotykają się z podziwem Klientów, którzy poszukują unikatowej reklamy. Bez względu na to czy jesteś twórcą imprezy, czy masz zamiar rozreklamować swoją spółkę w galerii handlowej, nasza korporacja dobierze dla Ciebie optymalne rozwiązanie.
Posiadamy bogate doświadczenie w handlu i wynajmie profesjonalnych telebimów w systemie LED. Technologia ta umożliwia nam odkrycie nowej formy przekazu, dzięki zastosowaniu bardzo jasnych diod elektroluminescencyjnych w wyświetlaczach wizualnych. Obraz jest energiczny i lepiej widoczny w każdych warunkach atmosferycznych. Nasze telebimy perfekcyjnie funkcjonują podczas ciężkich ulew, a także w trakcie intensywnego poziomu naświetlenia. Mogą być montowane jako przyrządy indoorowe i zewnętrzne. Przyciągają bardzo wyraźnym obrazem na obiektach sportowych, na festiwalach masowych, w centrach handlowych, czy w trakcie firmowych konferencji.
Nasza firma sprzedaje jedynie sprawdzone ekrany diodowe. Współpracujemy z najbardziej uznanymi producentami urządzeń LED, których twory są wydajne i łatwe w obsłudze. Gwarantujemy Wam nadzwyczajne efekty wizyjne i satysfakcję z czerpania z usług naszej spółki.

Szczegóły strony www.investtech.pl:

Komentarze do strony: www.investtech.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Najnowsze wiadomości::::

Podlinkuj stronę www.investtech.pl

Ekrany LED
Ekrany LED
Ekrany LED
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: