Dodano dnia: 22.01.2015 o godz: 10:24 | Numer ID: 5137
Link nie działa/spam ?

Blog neoBANK

Blog firmowy neoBANKU jest portalem informacyjnym obejmujący swą tematyką rynek depozytów w polsce. Blog prowadzony jest przez internetowe ramię neoBANKU - oddział onLiNE neoBANK. Na blogu można znaleźć dużo informacji o lokatach terminowych jak i kontach oszczędnościowych. Czytelnicy bloga mają wgląd w parametry nowych ofert na rynku oraz mogą porównać i wybrać te najlepsze.

Ponieważ jest to blog Bankowy na stronie można znaleźć również informacje o ofercie samego neoBANKU. Dodatkowo daje możliwość złożenie zapytania w trybie onLiNE bezpośrednio ze strony bloga. Dodatkowo dla klientów neoBANKU został uruchomiony Twitter gdzie na blogu jest dostępny w formie wtyczki. Klient z tego poziomu zawsze ma informacje z pierwszej ręki na temat oferty Lokat.

Blog neoBANK posiada nowoczesny design. Skierowany jest do użytkowników różnych platform sprzętowych. Zatem Czytelnicy w wygodny i przejrzysty sposób mogą odwiedzić bloga zarówno za pomocą telefonu jak i tabletu.

neoBANK jest marką Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego. Wielkopolski Bank Spółdzielczy jest zrzeszony z SGB-Bankiem S. A. w ramach Spółdzielczej Grupy Bankowej

Szczegóły strony blogneobank.wordpress.com:

Komentarze do strony: blogneobank.wordpress.com

Dodaj swój komentarz

Najnowsze wiadomości::::

Podlinkuj stronę blogneobank.wordpress.com

Blog neoBANK
Blog neoBANK
Blog neoBANK
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: