Dodano dnia: 23.09.2011 o godz: 11:12 | Numer ID: 1719
Link nie działa/spam ?

Blog motoryzacyjny

Zapraszamy na stronę internetową poświęconą francuskiej motoryzacji. Jest to właściwie blog motoryzacyjny poświęcony takim markom jak Peugeot, Citroen czy Renault.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu najnowszy egzemplarz wśród konceptów Peugeota - Peugeot HX1 z silnikiem Hybrid4 z technologią plug-in.

Renault nigdy mi stylistycznie nie podchodził, czego dowodem jest najnowsze dziecko w postaci Renault ZoE ZE. Miejskie auto, które jak dla mnie przód ma tam gdzie powinien być tył.

Zapraszamy również na blog tylnej belki, który poświęcony jest specjalistycznym zagadnieniom z dziedziny regeneracji tylnej belki.

Francuskie samochody koncernu PSA dla wielu są to najlepsze samochody, które widzimy na naszych ulicach. Futurystyczne projekty zawsze wzbudzają wiele emocji. Mają wiele kultowych modeli takich jak 206tka, która po 15 latach nadal jest jednym z łądniejszych aut.Na naszej stronie przeczytają Państwo dużo interesujących informacji odnośnie samochodów Peugeot, Citroen, Renault. Głównym punktem naszych zainteresowań są koncepty, modelach prototypowych. Pokazujemy materiały multimedialne, zdjęcia i opisy. Na naszej stronie na pewno się nie zawiedziesz!

Szczegóły strony francuzy.zdrowy-web.pl:

Komentarze do strony: francuzy.zdrowy-web.pl

Dodaj swój komentarz

Najnowsze wiadomości::::

Podlinkuj stronę francuzy.zdrowy-web.pl

Blog motoryzacyjny
Blog motoryzacyjny
Blog motoryzacyjny
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: