Dodano dnia: 16.01.2013 o godz: 9:28 | Numer ID: 2744
Link nie działa/spam ?

Biuro matrymonialne Serenada

Biura matrymonialne stosują wiele form usług aby przyciągnąć jak największą liczbę osób samotnych. Jedni bezpośrednio udają się do lokalu i pytają o szczegóły wyboru odpowiedniego partnera. Inni docierają do biur poprzez ogłoszenia prasowe, a jeszcze inni poprzez stronę internetową. Wszystkie formy kontaktu są wskazane. Najważniejsze aby odważyć się i wyrazić chęć skorzystania z usług. Do Biura matrymonialnego Serenada zgłaszają się samotni z całej Polski. Jesteśmy bowiem biurem ogólnopolskim i posiadamy oferty matrymonialne z całego kraju. Korzystanie z naszych usług matrymonialnych prowadzimy według pewnej kolejności:
* przejrzenie ofert matrymonialnych i zdjęć partnerów w odpowiednim przedziale wiekowym,
* zapoznanie Klienta z zasadami działania i regulaminem Biura,
* rozmowa kwalifikacyjna, czy spełnione są warunki określone w regulaminie,
* wypełnienie ankiety członkowskiej i przyjęcie opłaty za usługi matrymonialne.
W dalszej kolejności przystępujemy do doboru ofert matrymonialnych. Kiedy Klient zdecyduje się na odpowiednie to wtedy udostępniamy zdjęcia i dane kontowe. Nasi członkowie Biura mają pełen wgląd do ofert. Mogą wybrać ich dowolną ilość. Najważniejsze aby one spełniały wymagania drugiej strony. Nie może być tak, że kobieta poszukuje partnera z wyższym wykształceniem a kontaktować się chce mężczyzna z wykształceniem zawodowym. Przestrzegamy tych zasad i dbamy o preferencje naszych Klientów.
Dla Klientów z regionów oddalonych od siedziby Biura kojarzenie par prowadzimy w oparciu o przesyłki pocztowe lub drogą internetową. Aby skorzystać z usług matrymonialnych wystarczy do nas się zgłosić. Po nawiązaniu kontaktu niezwłocznie przystąpimy do współpracy. Oczekujemy na ogłoszenia matrymonialne od samotnych.

Szczegóły strony www.serenada.pl:

Komentarze do strony: www.serenada.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Najnowsze wiadomości::::

Podlinkuj stronę www.serenada.pl

Biuro matrymonialne Serenada
Biuro matrymonialne Serenada
Biuro matrymonialne Serenada
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

prawnik (28), strony www (36), motoryzacja (36), dieta (38), adwokat (40), nieruchomości (42), kosmetyki (42), wroclaw (37), uroda (54), wakacje (31), wesele (32), moda (30), ogłoszenia (27), Kraków (48), odchudzanie (41), pozycjonowanie (89), mieszkania (34), sklep internetowy (36), turystyka (35), blog (54), transport (48), apartamenty (26), samochody (34), finanse (38), dentysta (31), marketing (34), podróże (27), /pożyczki (36), sklep (39), aranżacja wnętrz (27), księgowość (27), katalog stron (45), medycyna (27), zabawki (44), zabawki dla dzieci (35), stomatolog (29), porady (46), zdrowie (80), portal (54), ślub (33)