Dodano dnia: 16.01.2013 o godz: 9:28 | Numer ID: 2744
Link nie działa/spam ?

Biuro matrymonialne Serenada

Biura matrymonialne stosują wiele form usług aby przyciągnąć jak największą liczbę osób samotnych. Jedni bezpośrednio udają się do lokalu i pytają o szczegóły wyboru odpowiedniego partnera. Inni docierają do biur poprzez ogłoszenia prasowe, a jeszcze inni poprzez stronę internetową. Wszystkie formy kontaktu są wskazane. Najważniejsze aby odważyć się i wyrazić chęć skorzystania z usług. Do Biura matrymonialnego Serenada zgłaszają się samotni z całej Polski. Jesteśmy bowiem biurem ogólnopolskim i posiadamy oferty matrymonialne z całego kraju. Korzystanie z naszych usług matrymonialnych prowadzimy według pewnej kolejności:
* przejrzenie ofert matrymonialnych i zdjęć partnerów w odpowiednim przedziale wiekowym,
* zapoznanie Klienta z zasadami działania i regulaminem Biura,
* rozmowa kwalifikacyjna, czy spełnione są warunki określone w regulaminie,
* wypełnienie ankiety członkowskiej i przyjęcie opłaty za usługi matrymonialne.
W dalszej kolejności przystępujemy do doboru ofert matrymonialnych. Kiedy Klient zdecyduje się na odpowiednie to wtedy udostępniamy zdjęcia i dane kontowe. Nasi członkowie Biura mają pełen wgląd do ofert. Mogą wybrać ich dowolną ilość. Najważniejsze aby one spełniały wymagania drugiej strony. Nie może być tak, że kobieta poszukuje partnera z wyższym wykształceniem a kontaktować się chce mężczyzna z wykształceniem zawodowym. Przestrzegamy tych zasad i dbamy o preferencje naszych Klientów.
Dla Klientów z regionów oddalonych od siedziby Biura kojarzenie par prowadzimy w oparciu o przesyłki pocztowe lub drogą internetową. Aby skorzystać z usług matrymonialnych wystarczy do nas się zgłosić. Po nawiązaniu kontaktu niezwłocznie przystąpimy do współpracy. Oczekujemy na ogłoszenia matrymonialne od samotnych.

Szczegóły strony www.serenada.pl:

Komentarze do strony: www.serenada.pl

Dodaj swój komentarz

Najnowsze wiadomości::::

Podlinkuj stronę www.serenada.pl

Biuro matrymonialne Serenada
Biuro matrymonialne Serenada
Biuro matrymonialne Serenada
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: